Päikesekiirgus

Tooted
Materjalid
PÄIKESEKAITSEKLAASID
Ruumid, kus päikesepaistest tulev energia ja valgus on segav võib klaaspakettide näol leida erinevaid lahendusi. Päikesekaitseklaase on pakkuda kahte eri tüüpi – massvärvitud ja pindkaetud klaasid.

Massvärvitud klaaspaketid annavad just piisavat tooni, et toa valgus oleks mõnus ja hubane. Toonitud klaasidel on tugev päikeseenergia neeldumisvõime, mis vähendab päikesest tuppa jõudvat energiahulka. Neeldumisvõime on sõltuvuses klaasi paksusest ja nii on võimalik reguleerida klaasi päikesekaitseomadusi. Mida paksem on klaas seda tumedam toon, parem päikeseenergia tõke ja väiksem valguse läbivus. Toone on eirnevat värvi ja nii saab klient oma stiili ja soovi järgi sobiva välja valida.

Peegelduvate klaasidega klaaspaketide peamine eelis on valguse tagasipeegeldamine tugevama valgusallikaga külje poole. Klaasid on pinnatud õhukese ja madala emisiviteetse pinnaga. Need klaasid ühildavad omavahel energiasäästuklaaside ja päikesekaitseklaaside omadused. Nad lasevad läbi valguse, kuid peavad kinni enamuse päikeseenergiast. Kõige efektiivsemad päikeseenergiat tõkestavad on Suncool TM High Performance klaasid, nende valguse läbilaskvus on ligi kaks korda suurem, kui päikeseenergia läbilaskvus.
Kaitsefunktsioone päikese eest täidavad: