greenEvolution76

Tooted
Materjalid
KAASAEGNE JA KVALITEETNE PROFIIL - greenEVOLUTION76

GreenEvolution76 – UUS PROFIILISÜSTEEM, millel on palju erinevaid disainivõimalusi. Keskkonnasäästlik plastaken, mis sobib fassaadi ja interjööriga. Lai valik erinevaid pinnaviimistlusi – klassikalisest disainist silmatorkava pinnaviimistluseni. GreenEvolution profiilil on 5 erinevat disainivõimalust. Tagab toas valgusküllasuse ja konstruktsioonist tingitud hea soojuspidavuse. Tänu profiili laiale disainivalikule leiab sobiva lahenduse nii uusehitistele, kui ka renoveerimisprojektile.

FLEX / FLEX A

Standarddisain, millel on maksimaalsed tehnilised omadused, aastakümneid kestnud funktsionaalsus ja kõrge energiatõhusus. Profiil on 5-6 kambriline. Ajatu välimus ja uuenenud tehnoloogia ei pane piiranguid disainile. Lengi ja raami värvivalikuga saab tutvuda SIIN.

greenEvolution_flex_flexB
free

Standardse disainiga aken, mille raami mõõdud on minimaalsed, mis tagab maksimaalse valguskülluse. Ideaalne valik ajaloolise hoone renoveerimiseks. 

box

Profiili eristab teistest nurgelised disainiomadused. Nurklikud vormid ja selged jooned loovad kaasaegselt elegantse välimuse. Disain meenutab alumiiniumist aknaid ja on tavapärasest kitsama raamiga. Omadustelt kvaliteetne ja maksimaalse helikindlusega.

GreenEvolution_box