Sulused

Tooted
Materjalid
KVALITEETSED JA TURVALISED SULUSESÜSTEEMID

PLASTO AS varustab aknad-uksed kvaliteetsete, Austrias valmistatud MACO sulustega. MultiMatic on MACO pöörd-kaldsuluse uuem põlvkond, mõeldud kliendile, kes hindab parimat kasutusmugavust, kindlustunnet ja võimalust viibida nii kodus kui ka kodust eemal. MACO suluste kõikehõlmavas tootevalikus on suluseid igat tüüpi avatäidetele – nii leiab ka kõige nõudlikum klient endale sobiva toote.

MACO suluste eelised:

MACO Tricoat on kaetud spetsiaalse korrosiooni eest kaitsva kattekihiga, mis võimaldab sulust kasutada ka kõrgema happselisuse tingimustes (nt ujulad, tehased, keldrid ja pesuruumid). MACO Invisible on profiilisiseste hingedega sulusesüsteem, mis tänu nähtavate detailide puudumisele lisab tootele esteetilisust, funktsionaalsust ja lihtsustab hooldust. 

MACO sulusesüsteemile on lihtsalt ja kiirelt võimalik lisada turvalisust tõstvaid komponente. MACO MultiMatic standardlahenduses on vähemalt 1 turvapunkt. Esimestel korrustel ja eramajades soovitame valida akendele lukustatavad käepidemed ja sertifitseeritud turvaklassiga sulusekombinatsiooni.

Laste turvalisuse huvides on MACO tootevalikus pööratud järjestusega ehk lapseluku suluse lahendus, mille puhul aken avaneb kinnisest asendist esimesena kaldasendisse ja seejärel pöördasendisse. Pöördasendisse avanemine on võimalik piirata spetsiaalse lukustatava käepidemega, mis blokeerib kremooni liikumise kaldasendist edasi ja laps saab akent kasutada vaid kaldavanevana.

Palju on räägitud sellest, et kaasaegsed plastaknad on küll soojapidavad, kuid „ei hinga“. Ruumidesse seetõttu kogunev liigniiskus võib põhjustada hallituse teket, unehäireid ning muid tervisehädasid. Kõikide avanevate akende standardsulusesse kuulub ka mikrotuulutus. Pöörates käepide 45-kraadise nurga alla, avaneb aken vaid 10-13 mm – see tagab loomuliku ventileerimise ja hoiab õhu toas värske.  

Rõduuksele on võimalik lisada „tuuleriiv“, mis ukse fikseerib kuni te rõdul olete ja sisse minnes kerge lükke peale avaneb.