Keraamiline vaheliist

SOOJAPIDAVAM VAHELIIST KLAASPAKETTIDE VAHEL

 

Igal kliendil on võimalik valida standardse alumiiniumist vaheliistu ja plastiksisaldusega komposiitmaterjalist valmistatud vaheliistu vahel. Plastikust (keraamilised) vaheliistud tõkestavad soojakadu klaasi servadest, see väldib efektiivsemalt külmasilla tekkimist. Vaheliist on halva soojusjuhtivusega, nii ei jõua külm sisemise klaasini ja aitab ära hoida kondensaadi teket akendele. Tänu selle vaheliistu halvale soojusjuhtivusele ei pääse talvel soojus välja ja suvel ei tungi soovimatu soojus sisse. Tulemuseks on parema soojusisolatsiooniga aknad, väiksemad küttekulud ja mugavam sisetemperatuur. 

 

EELISED:

 

      • Sooja serva vaheliistu on võimalik kasutatada klaaside eraldamiseks nii kahe- kui ka kolmekordsetes klaaspakettides.

 

      • Kõrgemad temperatuurid klaasi servas takistavad kondensaadi tekkimist. Kondensee-rumine ei näe hea välja ning lisaks sellele soodustab hallituse ja bakterite tekkimist, mis võivad põhjustada hingamisraskuseid ja halvendada olemasolevaid terviseprobleeme. 

 

      • Keraamiline vaheliist on ülimalt kuluefektiivne lahendus Uw väärtuse ja akna energia-tõhususe hinde parandamiseks, tagades oluliselt madalamad kulud võrreldes aknaraami profiili või klaasi vahetamisega. 

 

 

 

 

Tooteomadusi tutvustav video: