Profiilsüsteemid

Tooted
Materjalid
SALAMANDER – KVALITEETSED PROFIILISÜSTEEMID AASTAST 1964

SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH peakontor asub Türkheimis Unterallgäu (Saksamaa), tegu on ühega Euroopa juhtivatest kõrgele energiasäästlikusele orienteeritud PVC akna- ja ukseprofiilisüsteemi tootjatest.

Kindel partner aknatootjatele, Salamander vastab oma klientide ootustele, pakkudes kõrget kvaliteet, tarnekindlust, kiiret klienditeenindust ja tehnilist tuge. Salamander kontserni klientidel on võimalus toota Salamander bluEvolution, greenEvolution ja evolutionDrive profiilisüsteemidest. Kõiki profiilisüsteeme on võimalik kasutada nii uute majade ehituses kui olemasolevate renoveerimises. Salamander pakub üle maailma tööd 1300 inimesele ja omab jaotusvõrku, mis ulatub tervelt 70-sse riiki üle maailma.

SALAMANDER on edukas nii Euroopas, Ameerikas kui ka Aasias, sh selliste ekstreemsete kliimatingimustega riikides nagu Kanada, Island ja Venemaa. Akna- ja uksetootjatega ühiselt väljatöötatud profiilisüsteemid ning uudne toormaterjal võimaldavad toota SALAMANDERi profiilidest kõrgkvaliteetseid aknaid ja uksi.

INTELLIGENTSED PROFIILISÜSTEEMID

Saksa tüüpi akende ja uste tootmisel kasutatakse profiilisüsteeme bluEvolution 82AD, 82MD ja greenEvolution 76, mis erinevad üksteisest tihendite arvu ja soojapidavuse poolest. Salamander profiilisüsteemid tagavad siseruumides valgusküllasuse ja väga hea soojapidavuse.

Kolmekordse klaaspaketiga on võimalik saavutada akna soojakadu iseloomustavaks U-väärtuseks ≥0,8 W/m2K profiilil 82AD ja ≥0,7 W/m2K 82MD.