Firmast

OÜ Plasto Aknad.Uksed on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1991. aastal. Alates 1995. aasta märtsist on ettevõtte põhitegevuseks plastakende, -uste ja seinaelementide tootmine ning turustamine. Lisaks kvaliteetsetele toodetele pakub ettevõte spetsialistide konsultatsioone ja akna paigaldamise, viimistlusega seonduvaid lisateenuseid.

Vaata tutvustavat videot meie tegemistest:

Aastat kogemust
0

Tutvu meie tegemistega

2000. aasta novembris alustas tööd OÜ Plasto Aknad.Uksed aknatehas, olles ainus omataoline Baltikumis. Hoone on projekteeritud tootmisliinile võimsusega 100-120 akent vahetuses. Uue tehnoloogia kasutusele võtmisega on Plasto võimeline alates 2003 aasta juulist valmistama 150 akent vahetuses, tagades sellega kõrge tootmiskiiruse ja stabiilselt kõrge kvaliteedi.

Aastal 2006 laiendas Plasto oma tootmist veelgi, et moderniseerida PVC-akende tootmisprotsessi. Laialdaste investeeringute tulemusena laiendati 2006 aastal tootmispinda 2500 ruutmeetri võrra ja tänaseks on Plastol kasutada kokku tervelt 6000 ruutmeetrit tootmispinda. Alates juunist 2007 kasutab PLASTO täisautomaatset CNC juhtimisega akende tootmisliini Saksa firmalt SCHIRMER. Soetatud tootmisliini puhul on tegu tõelise tipptehnoloogiaga, mis ei jäta ruumi inimlikele eksimustele. Kaasaegse tootmistehnoloogia kasutusele võtmine võimaldab meil toota kuni 450 akent päevas.

Meie jätkuva edu alus

Pidev arendustegevus on taganud firmale järjepideva kasumi. PLASTO on püüdnud teha kõik, et pakkuda oma klientidele tehnoloogiliselt kõige kvaliteetseimaid PVC aknaid ja uksi.

Kaasaegne tehnoloogia

stabiilne meeskond

kindlad partnerid

Toodangu kõrge kvaliteet

Kuni 2004. aastani tootis Plasto aknaid Saksamaa firma VEKA profiilidest. Võttes arvesse aknaturu pidevat arengut, hakata otsima tehniliselt paremaid lahendusi ja täiustatud tehnoloogiaid, seetõttu alustas Plasto aastal 2004 PVC-akende tootmist kõrgkvaliteetsetest Kömmerling´i profiilsüsteemidest. 2018 aastal lõpetas Plasto Kömmerlingi profiilisüsteemist akende tootmise ja alustas koostööd SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH. Salamander on üheks Euroopa juhtivaks PVC-aknaprofiilide tootjaks. OÜ Plasto Aknad.Uksed on Salamander profiilsüsteemide ainuesindaja Eestis. Ettevõte pakub aknaid kahest erinevast profiilsüsteemist: bluEvolution 82AD, 82MD ja greenEvolution 76.