Profiilisüsteemid

KVALITEETPROFIILID KÖMMERLINGILTKoemmerlingi aknaprofiilid

 

 
KÖMMERLING on üks Euroopa suuremaid PVC-profiilisüsteemide tootjaid, ühenda-des üle 20 ettevõtte. Firma on asutatud Karl Kömmerlingi poolt 1897. aastal Edela-Saksamaal algselt väikese keemiaettevõttena. KÖMMERLING on edukas nii Euroopas, Ameerikas kui ka Aasias, sh selliste ekstreemsete kliimatingimustega riikides nagu Kanada, Island ja Venemaa. KÖMMERLINGi disain, funktsio-naalsus, keskkonnateadlikkus ja vastutustundlik toorainevarude kasutamine on võimaldanud viia tooted vastavusse kõrgeimate standarditega.
 
Akna- ja uksetootjatega ühiselt väljatöötatud profiilisüsteemid ning uudne toormaterjal võimaldavad toota KÖMMERLINGi profiilidest kõrgkvaliteetseid aknaid ja uksi.
 

INTELLIGENTSED PROFIILISÜSTEEMID

 

Saksa tüüpi akende ja uste tootmisel kasutatakse profiilisüsteeme KÖMMERLING 88plus, 76AD ja EuroFutur Classic, mis erinevad üksteisest gabariitide ja soojapidavuse poolest. KÖMMERLINGi profiilisüsteemid tagavad siseruumides valgusküllasuse ja väga hea soojapidavuse.

 

Kolmekordse klaaspaketiga on võimalik saavutada akna soojakadu iseloomustavaks U-väärtuseks ≤0,8 W/m2K profiili 88plus, ≤0,9 W/m2K Kömmerling 76AD ja ≤ 1,1 W/m2K EuroFutur Classic puhul.  

 

KOEMMERLING
 

GREENLINE

Pidades silmas üha rangemaid nõudmisi Euroopa Liidus, võttis KÖMMERLING esimesena profiili tootmisprotsessis stabilisaatorina kasutusele kaltsiumi ja tsingi. Nii loobus KÖMMERLING kogu toodangu osas täielikult pliist, mida veel siiani kasutavad mitmed PVC-profiilide tootjad.

 Green_Line_web-300x81

 

Euroopa Liidu nõudeid arvesse võttes saab selline tootmismeetod mõne aasta pärast tööstusharu standardiks, on KÖMMERLING teistest aknatootjatest sammu võrra ees. Uus kvaliteet ja tooraine head kasutusomadused võimaldasid firma juhtkonnal luua kaubamärgi Greenline, mille kasutusõigus laieneb firma KÖMMERLING profiilidest akna- ja uksetootjatele, sh ka Plastole. Greenline märgisega akna omandanud tellija võib olla kindel, et on saanud kõrge kvaliteediga energiasäästliku ja loodussõbraliku toote.